Dette er en alternativ måte å støtte menigheten Betania Kristiansand. Nå kan du sikre deg noen unike bilder fra en av Sørlandets beste kunstner, Per Ove Sødal og samtidig støtte menigheten. Ved å kjøpe disse bildene går halve beløpet til menigheten.

Bildene er litografier. Paspatur og ramme må anskaffes selv. Haavik Rammeverksted gir 25% rabatt, og pris på det store bildet blir 1200,- med paspatur og ramme. Bildene kan beskues i foajeen i Betania.

Ønskes mer info du mer informasjon eller å bestille bilde(r), ta kontakt med Runo G. Kvås på runobetania@gmail.com.

Beløp betales inn på Betania kontonr 3060.07.46800. Merkes med «Sødalkampanjen». Kampanjen varer frem til påsken 2018. Bildene leveres fra Betania etter avtale.

Motiv bilde 1 (45cm x 64cm): kr 4.000,-

Motiv bilde 2 (10cm x 40cm): kr 2.000,-